Adopční plány Windows 7 ve firmách aneb co si myslí zákazník

Na webu ComputerWorld proběhl v nedávných dnech online průzkum, který si kladl za cíl zjistit, jaké mají čtenáři tohoto magazínu plány ohledně implementace Windows 7 do podnikové praxe.
reklama

Na zásadní otázku „Plánuje vaše organizace někdy zavést W7?“ odpovědělo 72 % lidí kladně, 11 % záporně a 17 % si zatím nebylo jisto. Pokud jde o počátek přechodu na Windows 7, tak 33 % sdělilo, že je právě implementují, 37 %, že se k tomu chystají za 6-12 měsíců, 11 % za 12-18 měsíců, 5 % za 18-24 měsíců, 5% za 24-36 měsíců a 1 % za více jak 3 roky.

K dalším atraktivním dotazům patřil ten, který se tázal „Jak dlouho bude přechod trvat?“ Již hotovo má 6 % osob. Na pouhých několik měsíců to vidí 8 % osob. Na 6-12 měsíců celkem 23 % osob, na 12-18 měsíců 18 % osob, na 18-24 měsíců 13 % osob, na 24-36 měsíců 13 % osob a na více jak 3 roky kolem 7 % osob. (Cca 13 % si není jisto.)

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru