Adobe zpřístupnilo Photoshop Touch pro iPad 2

Společnost Adobe uživatelům iPad 2 včera zpřístupnila aplikaci Photoshop Touch, která umožňuje nejen upravovat obrázky pořízené fotoaparátem, ale také vytvářet své vlastní.
reklama

Aplikace, která stojí 9.99 dolarů, obsahuje všechny klíčové funkce, které uživatelé znají z desktopové verze, stejně jako speciální funkce určené pro tablet jako je integrace Facebooku nebo Google Image Search a místo pro data na cloudu. Photoshop Touch pro iPad 2 tak doplnil řadu dalších tvůrčích programů od Adobe určených pro iOS jako Color Lava, Eazel a Nav. Photoshop Touch Adobe představilo již v minulém roce - uživatelé Androidu si ji mohou stahovat už pět měsíců, až nyní si ji však užijí i vlastníci iPadů 2 (původní iPad není podporován, jelikož jej pohání pouze jednojádrový procesor).

Photoshop Touch umožňuje kombinovat několik fotografií a přizpůsobovat je celou řadou efektů či filtrů. Díky funkci Scribble Select je pak možné z obrázku jednoduše odstraňovat jednotlivé prvky. Jakmile uživatel vytvoří své "mistrovské dílo", může ho odeslat e-mailem, sdílet na sociální síti nebo nahrát na Adobe Creative Cloud, odkud jej lze kdykoli stáhnout a na počítači otevřít v Photoshopu CS5 (soubor však bude maximálně v rozlišení 1600 x 1600 pixelů). Adobe také oznámilo, že již brzy vydá další aplikace pro iOS jako Collage, Debut, Ideas, Kuler nebo Proto.

Zdroj : PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru