Adobe vydalo Flash 11.2 a AIR 3.2

Adobe dnes oznámilo vydání Flash Playeru 11.2 a AIR 3.2 spolu s několika prémiovými API pro PC a mobilní hraní. 
reklama

Nová verze Flash Playeru se automaticky upgraduje na pozadí Windows z předchozí verze. Verze 11.2 přináší možnost využití hardwarové akcelerace u vykreslování 2D a 3D grafiky, díky čemuž lze dosáhnout až 60 fps. AIR 3.2 pak přináší podporu Stage3D pro mobilní prostředí. Podle Adobe podpora tohoto prvku umožní mobilnímu GPU vykreslovat obraz až 1000x rychleji. Změna nastala také v oceňování Flash Playeru. Zatímco nyní platili uživatelé za koupi vývojářských nástrojů jako Flash Pro, od prvního srpna budou platit za "prémiové" funkce, avšak až tehdy, kdy dosáhnou určitého zisku.

Adobe si bude nyní brát procenta z čistého zisku, který daná flashová aplikace za použití prémiových funkcí vygeneruje. Od prvního srpna se vývojáři také budou muset zaregistrovat, aby mohli využívat následující API:

• ApplicationDomain.domainMemory

• Stage3D.request3DContext

Adobe si procenta z čistého zisku bude brát pouze tehdy, když aplikace vygeneruje nad 50 000 dolarů. Společnost tak doufá, že se vývojářům zavděčí, neboť většina jich padesátitisícový zisk nepřekročí a bude tak moci využívat flashovou platformu zcela zdarma.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru