Adobe vydalo Acrobat XI

Adobe vydalo novou verzi své aplikace Acrobat XI, která přináší rozšíření propojení s cloudovými službami.
reklama

Díky novinkám v Acrobatu XI by mělo být jednodušší než kdy dříve upravovat PDF dokumenty a exportovat je do aplikací Microsoft Office. Nová verze Acrobatu přináší také několik funkcí pro tablety. Co se týče funkcí pro desktopy, přibyl nástroj s názvem Edit Text and Images, který umožňuje upravovat přímo text, automaticky označit odstavec textu, vyhledávat a nahrazovat slova, či ořezávat nebo nahrazovat obrázky přímo v PDF dokumentu.

Acrobat XI umí také zmenšovat a naklánět obrázky, přidávat odkazy, záložky, formuláře, objekty, data a upravovat formuláře. Uživatelé mohou exportovat PDF z Acrobatu do PowerPointu nebo Wordu, RTF nebo XML. Aplikace umožňuje také ukládat dokumenty přes Acrobat.com, Office 365 nebo SharePoint. Vylepšeno bylo i propojení s cloudovými službami jako Adobe EchoSign a FormsCentral. Acrobat XI kromě standardních desktopových systémů podporuje také iOS, Android a Windows 8 RT.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru