Adobe uvolnila novou beta-verzi Adobe Photoshop Lightroom 3

Společnost Adobe právě aktualizovala aplikaci Adobe Photoshop Lightroom 3 již druhou beta-verzí, kterou si kdokoliv může stáhnout z webu Adobe Labs. A jak to tak u druhých bet bývá, byla opravdu výrazně upravena dle odezvy prvních testerů, navíc nám přibylo něco nových funkcí.
reklama

Tento profesionální nástroj na správu fotografií byl ve své první betě stažen zhruba 350 000x, což je solidní zázemí pro odhalení nešvarů i dosud chybějících věcí. V první řadě je nutno zdůraznit, že aplikace nyní podporuje řadu nejnovějších digitálních zrcadlovek, speciálně těch od Canonu a Nikonu.

Změn doznaly i nástroje pro práci s ostrostí a redukcí šumu, rozhodně nás potěšily i rychlejší importy obrázků. Další z mocných novinek je schopnost programu importovat a spravovat videosoubory. Je to celkem logické rozšíření standardní práce s obrázky, přece jen, i u digitálních zrcadlovek je dnes již standardem také HD video.

Zdroj: IT News

Download: Adobe

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru