Adobe uvádí novou beta-verzi programu Adobe Photoshop Lightroom 3

Nová beta verze programu Lightroom 3 nabízí zejména větší rychlost a vylepšené zpracování obrazu.
reklama

Společnost Adobe Systems představila beta-verzi programu Adobe Photoshop Lightroom 3 pro Macintosh i Windows obsahující nové a vylepšené funkce, které budou obsaženy v jeho následujícím vydání. Jak je u beta-verzí nepsaným zvykem, je i tato ke stažení na webu Adobe a odhaluje nové nástroje, které budou obsažené v "ostré" verzi programu Lightroom 3, včetně nového importu, dalších nástrojů pro redukci šumu i zostření obrazu a vylepšených možností pro prezentace snímků.

Přepracovaný systém pro import v modulu Library (Knihovna) údajně umožní intuitivnější přenesení fotografií do programu. Další vítanou změnou je, že se dočkaly vylepšení nástroje pro zostření a potlačení barevného šumu. Nový nástroj Grain (Zrnění) přidává do obrazu zrnitost jako z filmu a jsou tu i dva nové režimy vinětování. Nová verze slibuje také inovované exporty včetně schopnosti exportovat prezentace jako video se zvukem a titulní obrazovkou, které lze odeslat na weby pro sdílení videa nebo optimalizovat pro mobilní přístroje. Taktéž jde přidat i vodoznak a ten poté upravovat mnoha parametry.

Zdroj: Tisková zpráva Adobe

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru