Adobe uvádí Creative Suite 4 Production Premium

San Jose, USA, 23. září 2008 - Společnost Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) dnes ohlásila sadu Adobe Creative Suite 4 Production Premium, kompletní řešení pro tvůrčí profesionály, kteří pracují s videem, zvukem a interaktivními médii na špičkové úrovni - pro distribuci ve vysílání, online nebo na různých přístrojích. Adobe Creative Suite 4 Production Premium nabízí nebývalou úroveň integrace mezi novými verzemi obsažených nástrojů pro video, audio, design a web, mezi které patří programy Adobe After Effects CS4 Professional, Adobe Premiere Pro CS4, Adobe Encore CS4, Adobe Photoshop CS4 Extended, Adobe Illustrator CS4, Adobe Flash CS4 Professional, Adobe Soundbooth CS4 a Adobe OnLocation CS4 - nyní přepsané tak, aby nativně podporovaly počítače Macintosh s procesory Intel.
reklama

„S novými nástroji pro vytváření prohledávatelného videa v sadě Adobe Creative Suite 4 Production Premium otevíráme neuvěřitelné příležitosti pro profesionály v médiích všech typů," řekl John Loiacono, vedoucí viceprezident pro kreativní řešení u Adobe. „Představte si, že budete schopni vytvářet obsah světové úrovně, distribuovat ho online a přesně zacílit bohatou multimediální reklamu na základě vložených metadat. Tyto schopnosti vytvářejí nový model pro distribuci, odlišení a zhodnocení interaktivních médií takovými způsoby, které dosud nebyly možné."

Rychlé vytváření hodnotnějšího obsahu pro distribuci online

Sada Adobe Creative Suite 4 Production Premium nabízí jedinečné funkce pro profesionální produkci. Nové výkonné hledání řeči (Speech Search) v programech Adobe Premiere Pro CS4 a Adobe Soundbooth CS4 používá mluvené dialogy k umožnění prohledávání videa a tím podstatně zkracuje čas strávený hledáním klipů a vytvářením hrubého střihu a umožňuje prohledávání obsahu při distribuci online. S hlubokou podporou metadat XMP je nyní produkční pracovní postup jednodušší a umožňuje vytváření online obsahu, který dává uživatelům nové způsoby interakce s videem a jeho vyhledávání a přitom majitelům obsahu dává nové příležitosti sledování a zhodnocení jejich obsahu. Program After Effects CS4 má navíc vylepšenou podporu pro pracovní postupy s programem Adobe Flash CS4, poskytující nové a výkonné cesty pro vytváření atraktivního interaktivního obsahu.

Blíže k objektivu s efektivními pracovními postupy s přímým zápisem na disk

V sadě Adobe Creative Suite 4 Production Premium společnost Adobe posiluje svou podporu pro produkci filmů a televizních pořadů a také rozšiřuje své vedoucí postavení v oboru podporou efektivních pracovních postupů bez pásků nezávislých na platformě. Střihači mohou nativně pracovat s formáty RED, P2, XDCAM a AVCHD bez překódování a překomprimování, což jim poskytne jeden z nejrychlejších možných pracovních postupů, jak vidět to, co kamera zachytila, bez ztráty věrnosti. Program Adobe OnLocation CS4 umožňuje zachycení záběrů DV, HDV a DVCPROHD přímo na disk a nabízí výkonné možnosti úprav anotací a metadat klipů, a pak spolu s programem Adobe Premiere Pro CS4 umožní jednodušší pracovní postup střihu videa. Pro konečný výstup má Adobe Creative Suite 4 výkonné pracovní postupy pro velké i malé obrazovky, s efektivním exportem na film, DVD, Web DVD, disk Blu-ray, web nebo mobilní přístroje.

„U nás v Disney Online spojujeme náš obsah světové úrovně s nejmodernějšími technologiemi, abychom vytvořili kvalitní a působivé zážitky pro naše hosty," řekl Eric Freeman, viceprezident pro technologie u Disney Online. „Proto se spoléháme na řešení od Adobe, která podporují vytváření a distribuci našeho obsahu. Nové funkce v sadě Adobe Creative Suite 4 Production Premium dále zvýší naši schopnost předkládat našim hostům inovativní nabídku."

Creative Suite 4 rozšiřuje tvůrčí pracovní postupy

Řada produktů Adobe Creative Suite 4, do které patří sady Adobe Creative Suite Design, Adobe Creative Suite Web, Adobe Creative Suite Production Premium a Adobe Creative Suite 4 Master Collection, nabízí přístup k online službám* určeným pro tvůrčí profesionály a vývojáře, kteří pracují a spolupracují online. Ke službě Adobe ConnectNow na webu Acrobat.com je přístup z programů InDesign CS4, Illustrator CS4, Photoshop CS4 Extended, Flash CS4 Professional, Dreamweaver CS4, Fireworks CS4 a Acrobat 9 Pro. Tato služba umožňuje spolupráci v reálném čase se dvěma kolegy nebo klienty. Návrháři mohou také sdílet barevné harmonie pomocí nástroje Adobe KulerTM, který je nyní dostupný z prostředí programů InDesign CS4, Illustrator CS4, Photoshop CS4, Flash CS4 a Fireworks CS4. K dispozici jsou také následující online zdroje: nápověda Adobe Community Help pro technické otázky; web Resource Central pro přístup ke zprávám a výukovým lekcím vztahujícím se k produktům pro video a audio, a také k záznamům, zvukovým efektům a dalším knihovnám zdrojů programu Soundbooth; a web Adobe Bridge Home, přizpůsobitelný zdroj tipů, výukových lekcí, zpráv a inspiračního obsahu. Software Adobe Device Central CS4, obsahující prohledávatelnou knihovnu více než 450 dynamicky aktualizovaných profilů zařízení od předních výrobců, umožňuje uživatelům snadno testovat obsah pro mobilní přístroje navržený v mnoha produktech z řady Creative Suite 4.

Ceny a dostupnost

Vydání produktů Adobe Creative Suite 4 Production Premium pro platformu Mac OS X na počítačích s procesory Intel nebo PowerPC a pro Microsoft Windows XP a Windows Vista se plánuje na říjen 2008. Programy budou dostupné přes autorizované prodejce Adobe. Doporučená koncová cena za Adobe Creative Suite 4 Production Premium bude 51 790 Kč. Cena za upgrade na Creative Suite 4 Production Premium z CS3 bude18 330 Kč. Ceny jsou bez DPH. Po omezenou dobu budou moci zákazníci s platnou licencí na libovolnou verzi sady Adobe Creative Suite Design, Web a Production Premium upgradovat na Creative Suite 4 za cenu upgradu z CS3. Podrobnější informace o funkcích, zásadách upgradování, cenách a verzích v jiných jazycích naleznete na adrese www.adobe.com/creativesuite_cz.

O společnosti Adobe Systems

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím - kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Tagy
Autor článku: tisková zpráva

Tiskové zprávy společností a agentur související s náplní webu Maxiorel.cz jsme zveřejňovali pod tímto fiktivním autorem. Máte-li zájem o podobnou spolupráci, ozvěte se.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru