Adobe představuje balíček programů Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7

Společnost Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) ohlásila dva významné upgrady softwaru pro fanoušky digitální fotografie a videa: Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows. Integrace mezi těmito dvěma produkty, které jsou k dispozici samostatně i jako jeden prodejní balíček, umožňuje okamžitý přístup k těm nejlepším možnostem práce s fotografiemi a videem, jako je vytváření filmových prezentací fotografií, dramatických efektů zastavení snímku videa nebo jedinečných projektů využívajících hotová témata.
reklama

Program Photoshop Elements 7 usnadňuje a urychluje uspořádání, úpravy, vytváření a sdílení skvělých fotografií s využitím editačního výkonu softwaru Photoshop, který je standardem pro profesionální úpravy obrazů. Program Premiere Elements 7 nabízí možnosti vytváření filmů, se kterými mohou uživatelé snadno sestavit své filmové trháky za několik minut, a přitom jim také poskytne příležitosti k růstu a zlepšování jejich schopností úprav.

Působivé a přitom snadno použitelné editační triky změní obyčejné fotografie na výjimečné

Adobe Photoshop Elements 7 kombinuje výkon a jednoduchost, aby bylo vyprávění příběhů snadnější než kdykoli dříve. Nový inteligentní štětec pomůže uživatelům jedním tahem aplikovat neuvěřitelné efekty přesně tam, kde je potřebují. Funkce Vyčištění scény, založená na novátorské technologii Photomerge od Adobe, vytváří ideální fotografie - umožní uživatelům jednoduše štětcem odmazat nežádoucí předměty, například turisty nebo auta, které mohou rušit hlavní předmět fotografie.

Photoshop_Elements_7_boxshot.jpg

Perfektní filmy za několik minut s vylepšenými možnostmi úprav

Program Adobe Premiere Elements 7 nabízí možnosti, které šetří čas a pomáhají uživatelům vytvářet kvalitní filmy v profesionálním stylu. Software, který nyní podporuje formát AVCHD, automaticky analyzuje klipy videa v průběhu jejich importu a aplikuje na ně inteligentní tagy, které označují kvalitu videa, počet tváří, zvuky a další položky umožňující rychlé vyhledávání. Nová funkce InstantMovie znamená, že jednotlivé videoklipy lze snadno přetahovat do podrobně propracovaných témat, jako jsou narozeniny, svatba nebo extrémní sporty. Nová možnost Videomerge pro speciální efekty, podobné technologii „zeleného klíčovacího pozadí", umožňuje automaticky umístit osobu na jakékoliv pozadí a překvapit tím diváky.

Premiere_Elements_7_boxshot.jpg

Ceny a dostupnost

Programy Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows budou v prodejní síti dostupné od října 2008. Balíček programů Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7 bude k dispozici za 2840 Kč bez DPH. Oba produkty budou také k dispozici samostatně za 1870 Kč bez DPH.

O společnosti Adobe

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím - kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Tagy
Autor článku: tisková zpráva

Tiskové zprávy společností a agentur související s náplní webu Maxiorel.cz jsme zveřejňovali pod tímto fiktivním autorem. Máte-li zájem o podobnou spolupráci, ozvěte se.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru