Adobe Photoshop Touch je dostupný pro iOS a Android

Společnost Adobe vydala verzi svého Photoshopu Touch pro smartphony s operačními systémy iOS a Android, které přináší téměř ty samé funkce jako na tabletu.
reklama

Stejně jako verze pro tablety, i Photoshop Touch pro chytré telefony obsahuje funkce jako vrstvy, přizpůsobování, filtry a pokročilé nástroje pro výběr. K dispozici je například také funkce Scribble Selection, která umožňuje přesné výběry za použití prstu, stejně jako Camera Fill, jež umožňuje při focení pracovat s vrstvami. K dispozici budou také filtry jako Color Drops a Acrylic Paint spolu s novým filtrem zvaným Ripple.

Aplikace podporuje Adobe Creative Cloud, který uživatelům nabídne 2 GB místa na ukládání jejich výtvorů. To zároveň umožní pracovat na projektu střídavě na telefonu a tabletu. Photoshop Touch je dostupný v Apple App Store (podporován je pouze iPhone 4S a novější s iOS 6.0 a novějším) a Google Play za 4,99 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru