Adobe Photoshop od nynějška i ve verzi pro Android OS

Společnost Adobe oznámila, že díky zmenšené verzi aplikace Adobe Photoshop bude možno i mobilní cestou na zařízení s Android OS editovat snímky a přistupovat k online službě Photoshop.com.
reklama

Tato verze přichází zhruba měsíc poté, co se firma pochlubila s Adobe Photoshopem pro Apple iPhony a iPody Touch. Ta se mimochodem stala velmi populární a v kategorii "free" dosáhla na jasný vrchol čítající několik milionů downloadů týdně. V kostce řečeno je vzhled verze pro Android OS sice stejný, avšak funkcí tu najdeme o trochu méně.

Adobe Photoshop od nynějška i ve verzi pro Android OS

Pokud pomineme prosté kreslení, pak také zde se děje editace převážně speciálními gesty prstů (vrácení kroku apod.). Dostupné jsou zde jen základní funkce jako zmenšení, otočení, prohození stran + ikony sloužící k úpravě odstínu a barevné saturace. Slušný nástroj pro základní práci, nic víc od něj ale nečekejte...

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru