Adobe již dodává Acrobat 9

Společnost Adobe Systems Incorporated dnes oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe® Acrobat® 9. Acrobat 9 přináší podstatné inovace, které organizacím i jednotlivcům umožní komunikaci poutavým a profesionálním způsobem. Nyní je v něm obsažena nativní podpora pro technologii Adobe Flash®, možnost sjednotit široký výběr typů obsahu do bohatých portfolií PDF a navigace v dokumentu PDF společně s kolegy v reálném čase.
reklama

„Rychlá a spolehlivá komunikace je klíčem k úspěchu ve všech našich projektech,“ řekl Shawn Pressley, vedoucí systémů pro řízení projektů a vývoj u společnosti Hill International, jedné z největších světových firem v oboru řízení a řešení náhrad ve stavebnictví. „Acrobat 9 nám umožní oslovit jakoukoliv skupinu těmi pravými informacemi, kdekoliv a kdykoliv je to potřeba. Do jednoho portfolia PDF můžeme vložit návrhy, obrazy, CAD modely a dokonce i aplikace v Adobe Flash, a to nám umožní jasně komunikovat podle potřeby našich místních i globálních týmů.“  

Software Acrobat 9 pomáhá organizacím po celém světě komunikovat s široce rozptýlenými týmy kolegů, partnerů a zákazníků atraktivním způsobem. Acrobat 9 již nyní sbírá nadšené ohlasy od dlouhodobých i nových uživatelů v takových segmentech, jako jsou finanční služby, státní správa, právo, výroba a vydavatelství. Mezi ně patří: EDS; italský soud v Cremoně; Penguin Group; Dai Nippon Printing a Kyowa Hakko. 

Acrobat 9 podporuje technologii Adobe Flash, která uživatelům umožní zahrnout do dokumentů PDF také soubory videa a aplikací kompatibilní s přehrávačem Adobe Flash Player. Marketingový manažer může například použít Acrobat 9 k převedení webových stránek obsahujících multimédia na dokumenty PDF. Za účelem připomínkování lze soubor PDF sdílet s ostatními uživateli, kteří používají bezplatný software Adobe Reader® 9, u kterého se předpokládá až dvakrát rychlejší spouštění než u dřívějších verzí.

S Acrobatem 9 lze sjednotit širokou řadu materiálů do jednoho dokumentu pomocí nového konceptu portfolií PDF. Portfolia PDF umožní uživatelům sestavit více typů médií do jednoho komprimovaného souboru PDF, který lze přizpůsobit s použitím několika profesionálních rozvržení a specifické firemní identity. Obchodník bude moci pro budoucího klienta vytvořit jeden dokument s návrhem, který bude obsahovat tabulky, grafy a obrázky, a také úvodní firemní video, ve kterém ředitel představí nejnovější produkty společnosti.

Acrobat 9 navíc poskytuje přístup ke schopnostem živé spolupráce uvnitř dokumentu PDF. Tuto spolupráci umožňuje práce s webem Acrobat.com, který poskytuje novou sadu hostovaných služeb dostupných ve veřejné beta verzi na adrese www.acrobat.com. Tyto nové schopnosti mohou uživatelům umožnit řídit navigaci v dokumentu PDF pro celou skupinu v reálném čase, aby se zajistilo, že všichni budou na stejné straně i na stejné stránce. 

Rodina produktů Acrobat 9 obsahuje software Acrobat 9 Standard, Acrobat 9 Pro a nový Acrobat 9 Pro Extended. Nejkompletnější člen rodiny, Acrobat 9 Pro Extended, zahrnuje také software Adobe Presenter pro snadné převedení prezentací z Microsoft® PowerPointu na multimediální zážitky, které lze publikovat jako soubory PDF.

Ceny a dostupnost Adobe Acrobat 9

Acrobat 9 Pro Extended, Acrobat 9 Pro a Acrobat 9 Standard pro Microsoft Windows® a Acrobat 9 Pro pro Mac OS X jsou nyní dostupné v anglické, francouzské, německé a japonské verzi. Acrobat 9 Pro Extended je k dispozici za 21 900 Kč a registrovaní uživatelé příslušných dřívějších verzí Acrobatu1 mohou upgradovat na Acrobat 9 Pro Extended za 7 200 Kč. Acrobat 9 Pro je za 14 940 Kč a registrovaní uživatelé příslušných dřívějších verzí Acrobatu2 mohou upgradovat na Acrobat 9 Pro za 5 060 Kč. Acrobat 9 Standard je dostupný za 9 340 Kč a registrovaní uživatelé příslušných dřívějších verzí Acrobatu3 mohou upgradovat na Acrobat 9 Standard za 3 080 Kč. Ceny jsou bez DPH. Očekává se, že Adobe Reader 9 bude dostupný počátkem července 2008.

Také jsou nyní dostupné softwarové balíky Adobe Creative Suite® 3.3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collection, které obsahují Acrobat 9 Pro. V balíku Creative Suite 3.3 Design Premium je také přidán software Adobe Fireworks® CS3.

Více informací o rodině produktů Acrobat 9 je k dispozici online na adrese www.adobe.com/acrobat.

O společnosti Adobe

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

 

Tagy
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru