Adobe Flash Builder 4 Beta ke stažení a jiné novinky

Společnost Adobe se o svoje technologie poměrně kvalitně stará a nezanedbává naštěstí ani vývojářskou komunitu. Té mimochodem od dnešního dne nabídla upgradované nástroje pro práci s platformou Adobe Flash.
reklama

Novinek je hned několik a všechny dle firmy slibují komplexnější pracovní postupy i produktivnější spolupráci mezi vývojáři a návrháři. Jmenovitě mezi nimi najdeme betu aplikace Adobe Flash Builder 4 (dříve znám jako Adobe Flex Builder), dále betu programu Adobe Flash Catalyst a taktéž i open source framework Flex 4.

Jak se dá u podobně cílené technologie očekávat, Adobe Flash Builder je nástrojem určeným k profesionálním vývojářským činnostem a jeho filozofie je pojata tak, aby programátor mohl co nejrychleji vytvářet bohaté internetové aplikace (RIA).

Veřejné beta-verze těchto produktů jsou dostupné ke stažení na webu Adobe Labs na adrese labs.adobe.com/technologies/flash.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru