Adobe Creative Suite 5.5 si můžete předplácet po měsících

Adobe vydalo balík Creative Suite 5.5, který mimo jiné přináší lepší podporu dotykových tabletů a smartphonů. Ve zprávičce najdete i screenshoty nových Adobe aplikací pro iPad.
reklama

Hlavní změnou však je to, že nyní si uživatelé mohou jednotlivé programy z balíčku předplácet po měsících nebo letech a nemusejí si je tedy kupovat na stálo. Adobe nyní podle svých slov chce vydávat nové verze své Creative Suite každé dva roky. I když Creative Suite 5.5 přináší vylepšení známých aplikací jako je Photoshop, InDesign a Flash Builder, nová verze je zaměřena především na rozvíjející se platformy - tablety a smartphony.

V květnu Adobe plánuje vydání tři aplikací pro iPad s názvy Color Lava, Eazel a Nav, které umí komunikovat s desktopovou verzí Photoshopu. Aplikace budou stát dva až čtyři dolary.

Adobe Color Lava

Adobe Color Lava

Adobe Color Lava

Adobe Color Lava

Adobe Eazel

Adobe Eazel

Adobe Eazel

Adobe Eazel

Adobe Nav

Adobe Nav

Adobe Nav

Adobe Nav

Co se týče výše zmíněného předplatného Creative Suite, Adobe zveřejnilo propracovaný model, díky kterému si uživatelé mohou pronajmout celý balík nebo jen jednotlivé programy. Například Photoshop začíná na 35 dolarech měsíčně, Adobe Design Premium CS 5.5 na 95 dolarech měsíčně a celá Master Collection vyjde na 129 dolarů měsíčně. I nadále si však samozřejmě můžete celý balík koupit za pevnou cenu.

Ceník předplatného, viz Subscription editions.

Zdroj: Techspot, tisková zpráva Adobe

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru