Adobe Creative Suite 3.3 je již k dispozici

Společnost Adobe Systems dnes oznámila, že začíná dodávat softwarové balíky pro tvůrčí profesionály ve verzích Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collection. Creative Suite 3.3 obsahuje Acrobat 9 Pro, kombinující výkonnost, rozšířenost a bohatý obsah formátů Adobe PDF a Adobe Flash a přinášející také početná vylepšení pro pracovní postupy tiskové produkce. Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium obsahuje také software Adobe Fireworks CS3 jako speciální nabídku pro grafické návrháře, kteří potřebují rychle vytvářet prototypy webových stránek a webových aplikací.
reklama

S použitím softwaru Acrobat 9 Pro mohou kreativní profesionálové zkombinovat různorodé dokumenty, video, audio a další typy souborů do portfolií PDF vybavených přizpůsobitelnou interaktivní navigací. Díky nové nativní podpoře formátu Adobe Flash mohou nyní soubory PDF obsahovat a plynule přehrávat soubory videa, zvuku a aplikací vytvořených v Adobe Flash, poskytující bohatší a zajímavější zážitky. 

Profesionálové v oblasti tisku si mohou s vylepšenou funkcí Náhled přetisku na obrazovce přesně prohlédnout interakce mezi překrývajícími se objekty. Náhled přetisku se automaticky zapne, když se v souborech PDF/X detekuje přetiskování nebo když uživatel nastaví předvolbu detekce přetisků v kterémkoliv souboru PDF. Profesionálové v tisku mohou také spolehlivě převádět barvy RGB a CMYK na černobílé nebo do jiných barevných prostorů. 

„S takovými funkcemi, jako je Náhled přetisku, přesný převod z RGB a CMYK do černobílé, vylepšenou kontrolou před tiskem a automatickými opravami nebo ověřováním shody se standardy PDF, slibují programy Adobe Creative Suite 3.3 a Acrobat 9 Pro podstatné zjednodušení našich výrobních pracovních postupů,“ řekl James Wamser, specialista na školení u společnosti Sells Printing Company LLC, známé americké komerční tiskárny s plným rozsahem služeb. „S touto verzí si Adobe upevňuje svou vedoucí pozici a přináší převratné technologie a nástroje, které řeší některé z nejnaléhavějších problémů v kreativních oborech.“ 

Acrobat 9 Pro navíc umožňuje návrhářům efektivnější a výkonnější spolupráci na dokumentech. Profesionální grafici mohou nyní být se svými klienty doslova na stejné straně s využitím softwaru Acrobat 9 Pro a webu Acrobat.com, nové sady hostovaných služeb Adobe (v současnosti ve veřejné beta verzi).

Adobe Fireworks CS3 obsahuje společnou knihovnu předem sestavených prvků pro rychlé vytváření prototypů webových projektů, umožňuje snadné vytváření webových grafik a nabízí bezproblémovou integraci s programy Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Dreamweaver a Adobe Flash. 

Ceny a dostupnost Adobe Creative Suite 3.3

Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collection pro Mac OS X 10.4.11 a 10.5 a pro Microsoft Windows XP a Windows Vista se již nyní dodávají v anglické, francouzské, německé a japonské verzi. Informace o verzích v dalších jazycích jsou dostupné samostatně. Všechny varianty balíků Creative Suite 3.3 jsou dostupné přes autorizované prodejce Adobe za doporučené ceny: Creative Suite 3.3 Design Premium za 54 710 Kč, Creative Suite 3.3 Design Standard za 34 730 Kč, Creative Suite 3.3 Web Premium za 46 500 Kč a Creative Suite 3.3 Master Collection za 76 610 Kč. Uživatelé Creative Suite 3 mohou upgradovat na Creative Suite 3.3 Design Standard za 16 960 Kč.

O společnosti Adobe

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

 

Tagy
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru