Adobe Connect 9.1 přináší řadu nových funkcí

I když je společnost Adobe známa především díky svému grafickému softwaru, snaží se proniknout také do byznysu s programy určenými pro video konference. Včera proto Adobe představilo novou verzi své aplikace Adobe Connect 9.1, jež přináší zajímavé funkce nejen pro mobilní zařízení.

Reklama

"Do aplikace jsme přidali nástroje zaměřené na pořádání tréninků a seminářů přes internet, které vyžadují sofistikovanější rozhraní," uvedl Rocky Mitarai z Adobe. Adobe Connect je nyní lépe optimalizován pro mobilní klienty, což byla hlavní věc, na niž se vývojáři u verze 9.1 zaměřili. Uživatelé nyní na mobilních platformách mohou využít více funkcí, jež byly dříve dostupné pouze pro desktop včetně možnosti streamovat nahrávky na jakékoli mobilní zařízení.

Nová verze také podporuje videokonference s dvěma live a neomezeným počtem pozastavených webových kamer. Adobe Connect 9.1 umožňuje nahrát jakoukoli videokonferenci, hostovat a streamovat ji z cloudu a umístit ji kamkoli na internet včetně YouTube. Nahrávky lze upravovat před tím, než je video dokončeno a uloženo na cloud. Přibyla podpora širokoúhlých kamer (uživatelé mohou přepínat mezi 16:9 a 4:3). Cena softwaru se nemění - Adobe Connect lze zakoupit s určitým počtem licencí nebo zvolit účtování za minuty, kdy je program využíván. Verzi pro 100 hostů lze zakoupit za jednorázový poplatek 4200 dolarů měsíčně.

Zdroj: PCW

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář