Acronis vydal True Image Home 2012 CZ

Společnost Acronis představila novou verzi svého zálohovacího softwaru Acronis True Image Home 2012 CZ určeného pro domácnosti a malé firmy.
reklama

Acronis True Image Home 2012 CZ umožňuje ochranu a synchronizaci dat uživatele na všech jeho počítačích. Program je nyní dostupný v kompletní české lokalizaci včetně uživatelské příručky a nápovědy. Novinkou u verze 2012 je především synchronizace souborů mezi více počítači, a to ať už v rámci sítě LAN nebo celého internetu. Dále aplikace nabídne rozšířenou podporu pro NAS a podporu pro GPT (více než 2TB).

V rámci nové verze Acronis True Image Home byla vylepšena také funkce Acronis Nonstop Backup, která nyní umožňuje ukládat zálohy na více míst najednou. Aplikace umožňuje zálohování a obnovu celého počítače, dokumentů, e-mailů a dalších dat. Výhodou oproti některým konkurenčním produktům je přehledné uživatelské rozhraní, ve kterém se vyzná i méně zkušený uživatel. Acronis True Image Home 2012 CZ si můžete zakoupit zde za 1263 Kč (upgrade vyjde na 935 Kč).

Zdroj: TZ

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru