Acronis vydal novou verzi zálohovacího softwaru

Společnost Acronis představila nejnovější verzi svého zálohovacího softwaru určeného pro domácí uživatele s názvem True Image Home 2012, který kombinuje lokální a online zálohování.
reklama

Acronis True Image Home 2012 umožňuje uživatelům synchronizovat data bez ohledu na to, kde jsou uložena (na disku nebo v cloudu). Pokud na jednom místě dojde ke změně, soubor se automaticky aktualizuje na všech ostatních místech. Uživatel tedy má přístup k nejaktuálnějším datům, ať už je kdekoli. Data lze také bezpečně sdílet. Acronis k tomu používá technologii zálohování a obnovy diskových obrazů.

Doposud se synchronizační technologie využívala ve specializovaných produktech pro synchronizaci souborů, ale ne v produktech s technologií zálohování diskových obrazů, která umožňuje zálohování celého počítače včetně operačního systému, aplikací a souborů. Acronis True Image Home 2012 nabízí tyto technologie v jednom snadno použitelném řešení.

Synchronizovat sobory by měl zvládnout úplně každý. Stačí v rámci programu vytvořit složku a vložit do ní data - ta se automaticky přenesou na další místa.

Acronis True Image Home 2012 přináší:

• Nové! Rozšířená podpora velkých disků (2TB+)

• Vylepšeno: Nonstop zálohování Acronis je nyní kompatibilní s NAS, navíc je vylepšena optimalizace zatížení sítě.

• Vylepšeno: Rozšířená podpora NAS

• Vylepšeno: Rozšířené grafické uživatelské rozhraní

Cena a dostupnost

Anglická verze Acronis True Image Home 2012 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a online. Doporučená koncová cena je 1052,- Kč bez DPH. Česká verze produktu bude k dispozici na začátku října. Cena Acronis True Image Home 2012 Plus Pack je 779,- Kč bez DPH.

Licencování

Licencuje se jedna trvalá licence na jedno zařízení. Každý synchronizovaný počítač vyžaduje licenci. Rodinné balení Acronis Family Pack (balíček třech licencí) je dostupné za 1560,- Kč bez DPH. Služba Acronis Online Backup je zpoplatněna formou předplatného a lze ji objednat na stránkách http://www.acronis.eu . Licenci Acronis Online Backup lze využít až pro 5 počítačů.

Zdroj: TZ

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru