Acronis nyní s firewallem i antivirem

Firma Acronis, kterou jistě většina z nás zná jako dodavatele řešení pro místní i vzdálené zálohování, obnovu po haváriích a další bezpečnostní řešení, dnes oznámila uvedení řady novinek.
reklama

Stěžejní částí nabídky je aplikace Acronis Backup and Security 2010. Uživatelé, kterým je známo, že jde o konkurenci pro Norton 360, jistě bude zajímat informace, že na rozdíl od něj aplikace zvládne i zálohy diskových oddílů. Samozřejmostí jsou ale i další osvědčené funkce – zálohy částečné i úplné a nechybí ani online zálohy.

Jedna licence Acronis Backup and Security 2000 platí až pro 3 domácí počítače a tato PC by měla být bez virů, spamu, ani by neměla hrozit jakákoliv ztráta dat, krádež identity či podobná událost. Zákazník má standardně k dispozici 5 GB online místa, ovšem při pořízení verze Premium je lze navýšit až na solidních 250 GB. Bezpečnostní věci jsou založeny na aplikaci BitDefender. Cena začíná na 799,- Kč bez daně.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Acronis

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru