Acrobat.com přidává službu Workspace Tools

Pokud jde o moderní práci v prakticky veškerém softwaru, tak trendem poslední doby je poskytovat zákazníkům také doprovodné online služby. A přesně takovou službou je i další novinka nalézající se na Acrobat.com, která umožňuje skupinkám uživatel sdílet virtuální pracovní plochy.
reklama

Dotyčná funkce, která je již plně aktivní, se zaměřuje na týmy, jež spolu sice spolupracují, ale každý z nich se nachází na jiném místě. Pracovní plochy Workspaces se chovají jako běžné kolekce souborů, jedinou změnou zde je, že jejich tvůrce může určit další administrátory či čtenáře.

2010-03-29-A1-Big.jpg

Co se týče kontroly, tak ta sahá až na úroveň jediného souboru – není tak problém dát někomu právo upravovat pouze jeden soubor z mnoha a jiné nechat jako výhradně ke čtení. Soubor lze na Adobe.com nahrát do maximální velikosti 100 MB. A ať máme informace úplné - tabulky, textové dokumenty i PDF se rovnou zobrazí v online prohlížeči.

Zdroj: CNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru