Acquia Cloud for Partners a Pantheon for Agencies - prémiové hostingy zdarma

Když zapomeneme na obyčejné hloupé hostingy a ještě nepřejdeme do oblasti samostatných či virtuálních serverů, jsou tu cloudové služby s mnoha vychytávkami, konkrétně Acquia Cloud a Pantheon. A nyní soupeří o vaši přízeň tím, že nabízejí svůj cloudový hosting zadarmo pro své partnery.
reklama

Acquia Cloud je specializovaný hosting pro weby využívající redakční systém Drupal. Nabízí možnost odděleného vývojového a produkčního prostředí webu, drag-and-drop deployment, monitoring dostupnosti, výkonnostní a bezpečnostní dohled nad webem a spoustu dalších užitečných funkcí.

Konkurenční Pantheon podporuje kromě Drupalu i WordPress a nabízí podobnou sadu funkcí. Z jednoho místa můžete kontrolovat a provádět změny v kódu na svých webech, navíc mě osobně připadá prostředí Pantheonu poněkud uživatelsky přívětivější a srozumitelnější.

Tak či tak obě služby mají za svou nabídku také odpovídající cenu, která je v porovnání s tím, na co jsme zvyklí u běžného hostingu docela vysoká. Ale pro velké projekty má smysl.

V uplynulých 14 dnech mi došly dva maily od obou služeb. Nejprve z Acquia, že pro partnery nabídne svůj cloud zadarmo. A po pár dnech z Pantheonu, že agenturám nabízí své služby také zadarmo. Máte tedy jedinečnou příležitosti si tyto služby vyzkoušet naostro. Úplně zadarmo to samozřejmě není, klient, kterému zde web uděláte, pak bude muset hosting zaplatit, ale před jeho zprovozněním investovat nemusíte.

Doporučuji vyzkoušet obě služby.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru