Acer A1: První Android od Aceru

Informace prosáknuvší na světlo veřejnosti ještě před oficiálním uvedením naznačují, že Acer A1, první Acer s Android OS, bude mít některé vlastnosti, jimiž jeho konkurence doposud nedisponuje.
reklama

První komunikátor Aceru běžící na mobilním operačním systému od Google se má dočkat svého oficiálního uvedení v nejbližší době. Již dnes se však můžeme pokochat jeho technickými parametry: Zejména zaujme jeho 3,3" WVGA displej (800 x 480) dotekového typu. Podporu dotekových displejů mimochodem přináší až (opět ještě neuvedený) Android OS 1.6.

Pokud jde o další parametry, tak z těch zaujme rozhodně i 768 MHz procesor Qualcomm a 256 MB RAM. Nechybí samozřejmě ani zabudovaný digitál rozlišení 5 Mpix s AF. Zařízení bude tri-band GSM (850, 1900, 2100 MHz) zvládající i HSPA s teoretickou datovou propustností 7,2 Mbps. Samozřejmostí je i BT, Wi-Fi (b/g) a GPSka.

Zdroj: Brighthand
Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru