64-bitový Firefox bude i nadále

Mozilla se po četných žádostech uživatelů rozhodla změnit své rozhodnutí a neukončovat podporu 64-bitové verze Firefoxu.
reklama

Minulý měsíc Benjamin Smedberg z Mozilly oznámil, že by vývojáři měli ukončit vývoj 64-bitového Firefoxu, jelikož jsou s ním jenom problémy – řeč byla konkrétně o stabilitě a výkonu, nedostatečné podpoře plug-inů a větším množstvím chyb. Z příspěvku Smedberga to vypadalo, jako by Mozilla chtěla udělat uživatelům laskavost tím, že je přinutí používat pouze 32-bitovou verzi svého prohlížeče.

S tím však mnoho uživatelů (především těch, kteří často naráží na 4GB limit paměti RAM u 32-bitové verze) 64-bitového Firefoxu nesouhlasilo a začali si hlasitě stěžovat. V důsledku toho Smedberg musel včera oznámit nový plán. V rámci kompromisu bude Mozilla i nadále tlačit na uživatele 64-bitového Firefoxu, aby prostřednictvím automatických aktualizací přešli na 32 bitů, avšak souběžně s tím bude i nadále vydávat Nightly buildy 64-bitového proglížeče.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru