100 Mbps internet v Česku

SMART Comp. a.s. nabízí novinku v podobě 100 megabitového připojení k internetu. Je tak jednou z prvních firem na českém trhu, která něco podobného domácnostem nabízí.
reklama

Společnost SMART Comp. a.s., která je známá v našich končinách jako provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, obohacuje nabídku svých služeb. Od 1. března 2010 mohou zákazníci najít mezi internetovými tarify jeden nadmíru zajímavý jménem NETBOX Rapid 100 s garantovanou rychlostí 100 Mb/s oběma směry.

Nadprůměrných rychlostí tohoto tarifu si mohli doposud užívat jen zákazníci Balíčků Easy a Opti. A teď to zajímavé: Od začátku března je NETBOX Rapid 100 nabízen rovněž zcela samostatně za cenu 789,- Kč měsíčně. Pozitivní změny „postihly“ i nejnižší internetový tarif NETBOX Click, jehož příchozí i odchozí rychlost je navýšena ze stávajících 1,5/0,5 Mb/s na 2/1 Mb/s.

Jako motivaci a poděkování nyní zákazníci, kteří využívají u NETBOXu internetové služby, dostávají kompletní antivirový program TrustPort PC Security na šest měsíců zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti SMART Comp. a.s.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

pekna blbost, garantovanych 100/100Mbs by zadny jejich domaci zakaznik nezaplatil.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru