Palm Pre s webOS konečně zamířil i do ČR

Příznivcům PDAček a komunikátorů firmy Palm jistě nemusíme detailněji sdělovat, o co se jedná, těm ostatním si dovolíme připomenout, že webOS je nástupce Palm OS, do něhož jsou vkládány velké naděje.

Tagy:

Palm prozatím uvedl právě dva webOS modely: Palm Pre a Palm Pixi (chudší co do výbavy, ale zato levnější), které jsou toho času dostupné jen v několika málo zemích (cca 5). Nedávno se však i společnost Telefónica O2 Czech Republic pro zahraniční web TotalTele.com vyjádřila v tomto smyslu, že se již o nových Palmech uvažuje i pro ČR a čile se testují.

Ale buďme konkrétní. Mluvčí Martin Žabka v této souvislosti sdělil: „Zaručeně zahrneme Palm Pre do naší produktové nabídky, ovšem v tento okamžik nejsem schopen sdělit vám, kdy přesně to bude.“ Poté bylo ještě naznačeno, že se určitě dočkáme někdy „v roce 2010“.

Zdroj: PalmInfocenter

Líbí se vám článek? Dejte mu hlas:
Přidej odkaz na Bookmarky.cz Sdílet na Facebooku Přidat.eu záložku